Bilgisayar resetleniyor | Page Fauilt in Nonpaged Area

Crossover17

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarı 6-7 dk kullanmayınca mavi ekran verip reset atıyor. Onun dışında bilgisayarı kullanırken, oyun oynarken veya film izlerken hiçbir sıkıntı yok. PC'yi 6-7 dk boş bırakıyorum içeri falan gidiyorum bir geliyorum resetlenmiş.
Şu şekilde mavi ekran hatası veriyor.

1.jpeg

Ve daha sonra karşıma bu iki hata çıkıyor.

2.jpeg

3.jpeg

Bilgisayarımda hiçbir sorun yoktu. En son bir güncelleme yaptım. Birçok oyunda DLL hatası falan verdi ve bu tarz garip hatalar almaya başladım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyalarını paylaşın.
@Murat5038 @Enes3078

@Murat5038 @Enes3078 arkadaşlar arşivleyemedim bu 5 dosyayı bu şekilde yükleyebildim.
@Enes3078 Wattman nedir tehlikeli bir durum mu var.

Bu linke bakar mısınız? Ayrıca AMD Ryzen Master Driver ve ASUS PC Probe kaldırmanız da etkili olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NOT: Video altyazılıdır.

Bu linke bakar mısınız? Ayrıca AMD Ryzen Master Driver ve ASUS PC Probe kaldırmanız da etkili olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NOT: Video altyazılıdır.

Videodaki gibi güvenlik duvarından gelen kuralları tıkladığımda Radeon başlığı yok, acaba neden?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı