Bilgisayar RX 580 ekran kartını görmüyor

Benim başıma gelmişti CS'de 5 dk sonra atıyordu. Söktüm, taktım kaç defa lakin olmamıştı, en sonunda PSU'yu değiştirdim oldu. Seninki de inşallah PSU'dandır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim başıma gelmişti CS'de 5 dk sonra atıyordu. Söktüm, taktım kaç defa lakin olmamıştı, en sonunda PSU'yu değiştirdim oldu. Seninki de inşallah PSU'dandır.
Umarım öyledir perşembeye kadar gelir anakart ve kasam inşallah sorun olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Bu arada az önce yazım yanlışı olan mesajı alıntıladığım için technopat 1 uyarı puanı verdi. @Recep Baltaş @Ali Güngör , biliyorum Türkçemizi korumaya çalışıyorsunuz. Yazım yanlışı yapmamamız gerekiyor. Fakat bunu sürekli ve saçma sapan sebeplerden dolayı yapmanız gerekmez. Ayrıca bir dikta şeklinde yaparakta bizi siteden uzaklaştırıyorsunuz. Bana ''istemiyorsan bu siteye üye olmayın, siteye girmeyin diye bir cevap verme hakkınız var'' fakat ülkemizde demokrasinin kurucusu ve yaşatılması gerektiğine inanan Ulu Önderimizin önem verdiği bir konuyu forumunuzda dikta şeklinde uygulayamazsınız. Bu çok çelişkili bir durum. Lütfen kurallarınıza bir göz atın, gerçekten birine yazım yanlışı yapan birinden alıntılama yaptı diye uyarı puanı vermeniz inanılmaz derecede çağ dışı bir durum. Sonuç olarak burada makale yazmıyoruz, ya da dilekçe vermiyoruz. Kendi aramızda sohbet ediyoruz, sorunlarımızı çözüyoruz. Yaptığınız şeyin yanlış olduğunu bir de şu şekilde açıklayayım. Birisi burada sorununu çözerken siz uyarı verip 1 hafta ileti atmasını durduruyorsunuz. Adam bırakın sorunu çözmeyi 1 hafta sonra konuyu bile diriltemiyor. Kısacası yaptığınız şey kaş yaparken göz çıkarmaktır. Bu kuralları kaldırın demiyorum ama yumuşatmalısınız. İyi geceler.

Son düzenleme:
VS serisini almanızı tavsiye etmiyorum. Sıkıntılar ile boğuşabilirsiniz eğer şanslı kişilerden değil iseniz. Alcağınız yer ve bütçenizin doğrultusunda alternatifler önerebilirim.

VS serisini almanızı tavsiye etmiyorum. Sıkıntılar ile boğuşabilirsiniz eğer şanslı kişilerden değil iseniz. Alcağınız yer ve bütçenizin doğrultusunda alternatifler önerebilirim.

QP 'den 524 tlye alacağım VS'yi başka siteden almak istemiyorum yalnız.

@@sergenatalmis Bu şekilde cevaplarsanız sorun olmaz.

Kardeşim, ben eğitim fakültesinde okuyorum. Birçok profesör bile günlük yaşamda gerek konuşurken gerek tahtaya yazı yazarken birçok kez yazım yanlışı yapıyorlar. Dünyanın hiçbir yerinde kendi dilini kusursuz konuşan insan sayısı fazla değildir. Sanırım burada makale yazımı düzeyinde bir Türkçe ile muhatap olmak istiyorlar. Emin olun bu dilin varlığını yüceltmek ve korumak için gerekli mecralarda elimizden geleni yapıyoruz. Fakat bazı şeyler dikta edilerek yerleştirilemez. En azından sen gidipte bana sırf birisi yazım yanlışı yapmış ve ben ondan alıntı yaptım diye bana uyarı puanı veremezsin. Ceza ile kimseyi terbiye edemezsiniz. Eğer öyle olsaydı ceza evlerinde insan olmazdı. Demokratik bir çerçevede ılımlı ve özgür bir ortamda yerleştirmek istediğiniz düşünceleri yerleştirebilirsiniz. Sırf kurallara uyulması için katı prensipler yerleştirilmesi kimseyi terbiye etmez. Güzel Türkçemiz dünya dilleri arasında zaten önemini koruyor. Sizin yaptığınız hoş bir şey fakat yapılış şekli hiç hoş değil. Ben yönetici kadrosuna kuralları yumuşatmasını öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı