Bilgisayar Sadece Güvenli Modda Açılmakta

cemomemo

Hectopat
Daha fazla  
Win 8.1 yüklü olan pcde açılışta siyah ekran sorunu aldım. Daha sonra internetten bulduğum çeşitli çözümleri denedim ama işe yaramadı. Win 7'ye çevirdim pcyi. Bilgisayar açıldıktan sonra driverları yükledim, bir kez yeniden başlattım. Sonra baktım ki bilgisayar rami 4 gb görüyor bilgisayarı kapatıp, ramlerin slotlarını değiştirdim. Bilgisayarı açtığımda Windows başlatılıyor yazısından sonra ilk önce mouse imleci geldi, sonra mavi ekran üzerinde dikine birkaç çizgi. Klavye bu arada çalışıyordu hiçbir takılma donma yoktu. Biraz bekledikten sonra bilgisayar kendi kendine reset attı, sonra yine o mavi ekran sonra yine reset. Ben de bilgisayarı kapatıp güvenli modda açtım. Hiçbir sorun olmadan açıldı. Bunun nedeni ne olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz bir 8.1 kurulumu yapın. Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Eski sistem ve hatalı sürücü yüklediğiniz için bu durum olabilir.

8.1 kurun. Sadece Windows Update üzerinden güncellemeleri yükleyin. Driver siz kurmayın. Eksik driver varsa belirtin biz size yardımcı oluruz. Windows kurulumunun ardından hemen bir antivirüs yazılımı yükleyin. Tavsiyem Baidu Antivirus veya 360 Total Security gibi ücretsiz olanlardandır.

Yine mavi ekran hatası alırsanız o zaman .dmp dosyalarını buraya eklersiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı