Windows güvenli modda telefonu görmüyor

ThresMakinesi

Hectopat
Daha fazla  
Youtubede video izlerken ekranımın görüntüsü bozuldu ve dondu. Yeniden başlattığımda Windows başlatılıyor yazısında kaldı ve bilgisayar açılmadı. Windows sistem onarmaya geçti ve bana sistem geri yüklemesi yapmamı söyledi. Üç adet geri yükleme noktası vardı ve 3. geri yükleme yapışımda başarılı oldu, bilgisayarım açıldı. Bir gün sorunsuz bir şekilde bilgisayarı kullandım fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Şimdi sistem geri yüklemesi çalışmıyor ama Windowsu güvenli modda çalıştırabiliyorum, ne olur ne olmaz diye dosyalarımı kurtardım. Bir virüs taraması yapayım dedim fakat ağ ile güvenli modda bilgisayar çalışmıyor. Telefonuma ESET kurulum dosyasını attım ve bigisayara bağladım fakat bilgisayar telefonu görmüyor. Ne yapabilirim ?

Sistem özelliklerim ; 4GB RAM, NVIDIA 8500 GT ekran kartı, i3 500 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Windows güvenli modda driver'ları devre dışı bıraktığı için telefonunuzun görmemesi muhtemeldir.
Temiz kurulum yapmanızı öneririm bilgisayarınıza kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı