Bilgisayar sadece LoL oynarken donuyor

Alperenn77

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarim sadace lol oynarken donuyor ancak FPS veya ms sabit donarken hiç oynamıyor. 250'ye yakin FPS aliyorum ms 53 civarlarinda. CS GO veya Warband oynarken hiç donma olmuyor sadece lolde donuyor. Oyunu 2 kere silip yükledim ancak düzelmedi. Lol yetkilileriyle yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum ancak bütün testler sorunsuz çıktı. Aram haritasında daha fazla donma oluyor. Lütfen yardımcı olun FPS 60'a sabitledim ve görüntü ayarlarından en düşüğüne de en yükseğine de alsam bir şey fark etmiyor. Arada sırada ekran kararıyor ve monitör tekrar kendine geliyor. Bütün güncellestirmeler yapılmıştır.

4 GB AMD R7 200 128 bit ekran kartı
8 GBDDR3 RAM
3.6 GHz Intel core i5 işlemci
Windows 10 pro 64 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının en güncel driver'ının kurulu olduğundan emin ol derim. Ben yanlış Driver'ı yükledim diye oyunları 1 senedir düşük ayarla oynadığımı fark ettim :D :)

Ekran kartının en güncel driver'ının kurulu olduğundan emin ol derim. Ben yanlış Driver'ı yükledim diye oyunları 1 senedir düşük ayarla oynadığımı fark ettim :D :)
Saddce LOL donuyor. Diğer oyunlarda problem yok.

Arkadaşlar yokmu yardım edecek 2 haftadır uğraşıyorum. Ancak sorunu çözemedim.

R7 200 diye ekran kartı mi var?
R7 200 series diye geçiyor. Bilgisayarın bütün güncellemelerini yaptım. Hiçbir oyunda donmuyor CS GO GTA 5 gibi ancak sadece LOL'de donuyor. FPS veya MS normal.

Ek olarak AMD Radeon Ayarları/Games kısmında diğer oyunlar görünürken LOL görünmüyor. Client olarak ekleyip ayar yapsamda diğer oyunlardaki gibi ayarlar uygulanmıyor. FPS 30'a sabitlediğimde donmalar azalıyor. FPS ne kadar yükleselirse donma olayı o kadar artıyor ve hareket edemiyecek seviyeye geliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı