Bilgisayar SD kart olarak kullanılabilir mi?

backf6

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Huawei Y5 2019 kullanıyorum. Depolaması 16 GB, çok az yeri var ve telefondaki bilgileri bilgisayara atıp telefonda yer açabilir miyim? Yani bir nevi bilgisayarı SD kart gibi kullanabilir miyim? Bu arada bilgi dediğim fotoğraf ya da müzik falan değil. Oyunları, uygulamaları bilgisayar üzerine kurabilir miyim USB ile bağlıyken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette dosyaları atabilirsiniz de oyunları kurmak bana biraz saçma geldi. Bütün fotoğrafları ve videoları atarsanız zaten baya yer kalacaktır. Ayrıca telefonunuzda bir sürü gereksiz şey olduğunu tahmin ediyorum. Bence Clean Master tarzı bir uygulama ile temizleyin.

Merhabalar, Huawei Y5 2019 kullanıyorum. Depolaması 16 GB, çok az yeri var ve telefondaki bilgileri bilgisayara atıp telefonda yer açabilir miyim? Yani bir nevi bilgisayarı SD kart gibi kullanabilir miyim? Bu arada bilgi dediğim fotoğraf ya da müzik falan değil. Oyunları, uygulamaları bilgisayar üzerine kurabilir miyim USB ile bağlıyken?

Bildiğim üzere öyle bir şey söz konusu değil hocam ama emin değilim yanlışım olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı