Bilgisayar servise gittikten sonra Windows 11 lisans süresi doldu

Laptop marka model neydi acaba?
Ve işinize karışmak olmasın ama neden ekstra 32 GB RAM eklettiniz ki?
Ve + olarak yukarıdaki mesajımı görmezden gelmeyin lütfen.
Burada size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Göndermiş olduğunuz çözüm videosunu izliyorum temiz kurulum yapmadan da KMS'den kurtulunamadığı hakkında makalerlerde okudum ilginize ve vermiş olduğunuz cevap için ayrıca teşekkür ederim.

Laptop marka model neydi acaba?
Ve işinize karışmak olmasın ama neden ekstra 32 GB RAM eklettiniz ki?
Ve + olarak yukarıdaki mesajımı görmezden gelmeyin lütfen.
Burada size yardımcı olmaya çalışıyoruz.
MSI GL75 Leopard

Göndermiş olduğunuz çözüm videosunu izliyorum temiz kurulum yapmadan da KMS'den kurtulunamadığı hakkında makalerlerde okudum ilginize ve vermiş olduğunuz cevap için ayrıca teşekkür ederim.

MSI GL75 Leopard.

Konu içindeki diğer insanlar ne düşünüyor bilmiyorum fakat oyun amaçlı kullanıyorsanız 1660 Ti bir laptop için 32 GB RAM yatırımını mantıksız buldum, diğer yazılım ve tasarım tarzı şeyler içinse 32 GB RAM mantıklı mı değil mi fikrim yok ilgilenmiyorum o tarz işlerle ilgilenenler fikir sunabilir.

Konu içindeki diğer insanlar ne düşünüyor bilmiyorum fakat oyun amaçlı kullanıyorsanız 1660 Ti bir laptop için 32 GB RAM yatırımını mantıksız buldum, diğer yazılım ve tasarım tarzı şeyler içinse 32 GB RAM mantıklı mı değil mi fikrim yok ilgilenmiyorum o tarz işlerle ilgilenenler fikir sunabilir.
sadece oyun için kullanmıyorum render alımında da aktif olarak kullanıyorum

Wmic path softwarelicensingservice get OA3xoriginalproductkey ile orijinal lisans anahtarımı buldum başka bir konu da @recept.karaduman sağ olsun çözümlemiş kendisine teşekkür ederim.

Ayrıca konu ile ilgilenen çözüm sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Wmic path softwarelicensingservice get OA3xoriginalproductkey ile orijinal lisans anahtarımı buldum başka bir konu da @recept.karaduman sağ olsun çözümlemiş kendisine teşekkür ederim.

Ayrıca konu ile ilgilenen çözüm sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı