Bilgisayar servisin orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selamlar.
Cihazıma Windows yüklemeye çalışırken elime yüzüme bulaştırdım, yükleyemedim.
Mahalle bilgisayarcısına güvenemedim, servise gönderdim. "boot device not found hatası veriyor" yazıp serviste gönderttim Teknosa üzerinden.
Cihaz 15 gün içerisinde elime ulaştı ve çözüm açıklamasında HDD değiştirildi yazıyor fakat benim cihazım SSD idi.
Servisi aradım ama açan olmadı. Cihazım SSD olmasına rağmen çözüm açıklamasına HDD değiştirildi yazıyor ama benim SSD'm sağlam, sağlıklı idi, bir sorunu yoktu.
Cihazıma Windows yüklenmiş ama orijinal, editlenmemiş, gerçek Windows 10 olduğunu ve gerçek bir servis olduğunu nasıl anlayabilirim?
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu rehberdeki "LİSANS ANAHTARINI ETKİNLEŞTİRDİKTEN SONRA YAPILMASI GEREKENLER" kısmına bir bakın windows için.
Servis kısmını bilmiyorum.

Selamlar.
Cihazıma Windows yüklemeye çalışırken elime yüzüme bulaştırdım, yükleyemedim.
Mahalle bilgisayarcısına güvenemedim, servise gönderdim. "boot device not found hatası veriyor" yazıp serviste gönderttim Teknosa üzerinden.
Cihaz 15 gün içerisinde elime ulaştı ve çözüm açıklamasında HDD değiştirildi yazıyor fakat benim cihazım SSD idi.
Servisi aradım ama açan olmadı. Cihazım SSD olmasına rağmen çözüm açıklamasına HDD değiştirildi yazıyor ama benim SSD'm sağlam, sağlıklı idi, bir sorunu yoktu.
Cihazıma Windows yüklenmiş ama orijinal, editlenmemiş, gerçek Windows 10 olduğunu ve gerçek bir servis olduğunu nasıl anlayabilirim?
Teşekkür ederim.

Teknosa acayip rezil bir mağaza lisans kontrol etmelisin.

Geri
Yukarı