Bilgisayar ses vermiyor

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Öncelikle herkese iyi bayramlar iyi çalışmalar. Sorunum konu başlığında belirttiğim gibi ses sorunum mevcut sorunum hoparlör simgesi aktif üzerinde çarpı gibi işaretler yok çalışıyor gibi gözüküyor. Fakat sürücüleri üreticinin sitesinden güncellememe rağmen aygıt yöneticisinden de güncellememe rağmen ses alamıyorum sürücü kimliklerimi fotoğrafta belirtiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

ek.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Sürücüleri kaldırıp Windows Update üzerinden tekrar kur diyor ben de Windows Update'de arattıgımda görünmediğini belirtiyorum.

Teşekkür ederim önerin için ama olmadı maalesef 😑

Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit

Eski sürücüyü kaldır ve yeniden başlat.

Sonra indirdiğin dosyası ayıkla ve masaüstünde yeni klasörün içine koy.

Sonra aygıt yöneticisine tıkla ve ses driver bölümüne gel.

Elle seç de ve masaüstündeki klasörünü seç. Kendi otomatik yükler.

:)

Benim işletim sistemim 32 bit. Bir de ben bu linki açamadım, direk indirme linki atar mısın?
Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit

Eski sürücüyü kaldır ve yeniden başlat.

Sonra indirdiğin dosyası ayıkla ve masaüstünde yeni klasörün içine koy.

Sonra aygıt yöneticisine tıkla ve ses driver bölümüne gel.

Elle seç de ve masaüstündeki klasörünü seç. Kendi otomatik yükler.

:)

Bu önerini şimdi denedim. Realtek sitesinden bunun 32 bitlik sürümü indirdim söylediğinizi yaptım olmadı. Öneri için teşekkürler.

Bilgisayarınıza bir jak takıp çıkartmayı deneyin (Bir kulaklık jakı olabilir). Bende işe yarıyordu.

Hoparlör patlak mıdır diye düşündüğümde denemiştim senin önerini göz önünde bulundurarak tekrar denedim maalesef vakit ayırdığın için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı