Bilgisayar sıfırlama esnasında %34'te kaldı

Volidumbuk

Hectopat
RAM
4 gb ddr3
SSD veya HDD modeli
500 gb hdd
Ekran kartı
dahili grafik birimi
Anakart
?
İşlemci
İntel pentium E2020M
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum. Ayarlardan kurtarma bölümünden sıfırladım.(internetten Windows'u indirmeyi seçtim.) Yaklaşık 1, 5-2 saattir %34'te takıldı. Ne yapacağım? (görüntüler net değil ama "bu bilgisayar sıfırlanıyor %34 yazıyor.)

IMG_20220722_200934.jpg

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum. Ayarlardan kurtarma bölümünden sıfırladım.(internetten Windows'u indirmeyi seçtim.) Yaklaşık 1, 5-2 saattir %34'te takıldı. Ne yapacağım? (görüntüler net değil ama "bu bilgisayar sıfırlanıyor %34 yazıyor.)

Eki Görüntüle 1460155

Sıfırlama önermeyişimizin sebebi bu. Temiz kurulum yapın.

Sıfırlama uzun sürebilir. Biraz daha bekleyin. Olmazsa USB ile denersiniz.

Beklemeniz gerekiyor. Bilgisayarınızın sıfırlanacağı bile garanti değil. Sıfırlamak sağlıklı değildir. Sıfırlama, genel olarak uzun sürer. 2-3 saat daha beklemenizi öneririm.

Sıfırlama: Windows dosyaları dışında her şeyi siler ve tüm oturumları kapatır.

Kurulum: Direkt diski formatlar ve Windows kurar.

Sıfırlama hem diskin sağlığı, hem vakit, hem de işlevsel olarak çok kötü.

Bir kere deney yapmak için bilerek sıfırladım. Sıfırlamadan önceki güç planları, Windows defender ayarları vs çoğu Windows ayarı duruyordu.
Asla tavsiye etmem sıfırlamayı.

Ya arkadaşlar ben bir dosya indiricektim bir siteden. Abimin bilgisayarı olduğu için hesaplarındaki oturumlar açık duruyordu. Bana sıfırla falan diyordu ben de format at dedim Windows 10 kasıyor 8.1 yükleyelim dedim. Uğraşamam dedi ben de sıfırladım. Disk sağlığına zarar vermesi o kadar önemli değil zaten eski oyunları oynayıp çıkıcağım. Bilgisayarın ömrü zaten 6 ay falan.

Ya arkadaşlar ben bir dosya indiricektim bir siteden. Abimin bilgisayarı olduğu için hesaplarındaki oturumlar açık duruyordu. Bana sıfırla falan diyordu bende format at dedim Windows 10 kasıyor 8.1 yükleyelim dedim. Uğraşamam dedi bende sıfırladım. Disk sağlığına zarar vermesi o kadar önemli değil zaten eski oyunları oynayıp çıkıcağım. Bilgisayarın ömrü zaten 6 ay falan.
Tamam da sıfırlama bir çözüm değil. Siz en iyisi temiz kurulum yapın.

Bekleyin hocam. Son çare format.

Geri
Yukarı