Bilgisayar şifresi nasıl öğrenilir?

11Pro

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir arkadaşımın bilgisayarın şifresini öğrenmesi gerekiyor ancak sıfırlayarak değil. Ne yapabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıfırlayarak derken şifreyı sıfırlamaktan mı bahsettin yoksa bilgisayarı mı? Şifreyi öğrenmesini bilmiyorum lakin şu video ile değiştirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sıfırlayarak derken şifreyı sıfırlamaktan mı bahsettin yoksa bilgisayarı mı? Şifreyi öğrenmesini bilmiyorum lakin şu video ile değiştirebilirsin.
Değiştirmek değil sadece öğrenmek istiyor.

eğer şifre 4 haneli rakamsa kolay bir şekilde bulursun

Password Recovery Software

Password Recovery Software to help you recover lost and forgotten passwords for Windows, Internet Explorer, Opera, Firefox, Outlook, IncrediMail etc. As well as DSL, dialup, vpn, wireless, LAN, and other network passwords.
www.passcape.com
bu siteden isoyu indir usbye kur oradan boot et sonra youtubeden nsıl yapacağın ile ilgili araştırma yap 4 haneli rakam değilse daha uzun sürer bulması oradan hızlıca kendi denemelerinide yapalirsin

Bu yöntemleri izleyerek şifreyi değiştirmesini öneririm. (Herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı