Bilgisayar siyah ekran veriyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlarım sistemime Windows 10 yüklüyordum masaüstünde Opera açmak istedim birden ekran gitti, karşımda profil seçme ekranı vardı ve ekran gidip geliyordu, kapatıp açtım ASUS logoları vs. geliyor Windows logosundan sonra gene profil seçme ekrani gidip geliyor, ne yapabilirim?

Dostlarım sistemime Windows 10 yüklüyordum masaüstünde Opera açmak istedim birden ekran gitti, karşımda profil seçme ekranı vardı ve ekran gidip geliyordu, kapatıp açtım ASUS logoları vs. geliyor Windows logosundan sonra gene profil seçme ekrani gidip geliyor, ne yapabilirim?

Sistemim laptop.

Sistemim laptop.

Format atmayı denedinizmi.

Sormamın sebebi tekrar denedinizmi eğer tekrar aynı hatayı alıyorsanız USB'ye kurduğunuz Windows 10 hatalı olabilir.

Son düzenleme:
Tamam hocam durduk yere gitti ise HDD kaynaklı bir sorun.

Hocam ama Windows 10 kurarken oldu, başka HDD denedim tam hatırlamıyorum ama "press a key." gibi bir şey dedi olmuyordu, eskisini taktım.

Sormamın sebebi tekrar denedinizmi eğer tekrar aynı hatayı alıyorsanız USB'ye kurduğunuz Windows 10 hatalı olabilir.

Hocam format atacağım, hocam Windows yüklerken ISO olarak yükledim.

HDD kaynaklı oldunu düşünüyorum sağlık durumuna bakabiliyor isen bak eğer RAM sorunu olsaydı ekran renklenip öyle giderdi.

Hocam nasıl bakabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı