Bilgisayar siyah ekranda kalıyor açılmıyor

Hcgl

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Bilgisayarı açmaya çalışıyorum siyah ekranda kalıyor CTRL+alt+delete yapıyorum BIOS'a atıyor BIOS'tan da pek anlamam donanımdan da. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah ekranda kalması büyük olasılık RAM kaynaklı gibi ama tam detayı bilebilsek. Kasa, işlemci, ekran kartı fanları çalışıyor mu? İlk açılışta bip sesi geliyor mu? geliyorsa nasıl ötüyor?

Selamünaleyküm arkadaşlar. Bilgisayarı açmaya çalışıyorum siyah ekranda kalıyor CTRL+alt+delete yapıyorum BIOS'a atıyor BIOS'tan da pek anlamam donanımdan da. Yardımcı olursanız sevinirim.
Aşağıda şuna benzer bir yanıp sönme var mı? _
Veya İşletim sistemi mi açılmıyor belli bir ekranda mı kalıyor.

Belli ki sistem hiç yüklenmiyor. Temiz kurulum yapabiliyor musunuz?
Hayır, yapamıyorum dediğim gibi pc'den anlamıyorum.

Veya işletim sistemi mi açılmıyor belli bir ekranda mı kalıyor.

PC açılıyor açılma sesi geliyor, ekranda da BIOS'un logosu çıkıyor sonra kapanıyor.

Veya işletim sistemi mi açılmıyor belli bir ekranda mı kalıyor.

Bir yazılımcı arkadaşa sordum USB veya CD ile alakalı olabilir dedi. Sizce ondan olabilir mi?

Hayır, yapamıyorum dediğim gibi pc'den anlamıyorum.

PC açılıyor açılma sesi geliyor, ekranda da BIOS'un logosu çıkıyor sonra kapanıyor.

Bir yazılımcı arkadaşa sordum USB veya CD ile alakalı olabilir dedi. Sizce ondan olabilir mi?
Abi içinde Windows var mı yoksa format mı atmaya çalışıyorsun öyleyse usb'den veya boot ayarlarından kaynaklı olabilir.

Reyiz sa ayni sorunu yaşıyorum ve siyah ekranda - yanip sönüyor çözümü ney

Reis sa ayni sorunu yaşıyorum ve siyah ekranda kalıyor - yanip sönüyor çözümü var mı acaba?

Reyiz sa ayni sorunu yaşıyorum ve siyah ekranda - yanip sönüyor çözümü ney

Reis sa ayni sorunu yaşıyorum ve siyah ekranda kalıyor - yanip sönüyor çözümü var mı acaba?
Bios vs açılıyor ve lenovo logosu gelince siyah ekran veriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı