Çözüldü Bilgisayar siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ambeon

Decapat
Yer
mersin pozcu
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde bilgisayarımda hiçbir sorun yoktu. Kapattım 3 4 saat sonra açmak istediğimde açılmadı bilgisayarım (masaüstü) çalışıyor fanlar dönüyor ama siyah ekran. Tuşa basılı tutup kapattım tekrar açınca BIOS menüsü gelmesi için F9 bastım bilgisayarım açıldı kapattım tekrar açtım düzelmişti. Şimdi yine aynısı oldu F9 yaptım açıldı kapattım açılmadı bilgisayar. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Direkt bilgisayar açılmıyor kanka ekrana görüntü gelmiyor 1 2 sefer açıldı şimdi format atacağım hiç açılmıyor klavye ve Mouse'de çalışmıyor açınca ışıkları yanmıyor yani.

Eğer anlıyorsanız bilgisayarın içini açınız, hard disk kısmı, RAM gibi gözüken kısımları oksitlenme, temassızlık ihtimaline karşı siliniz eğer yine açılmaz ise farklı yöntem deneyeceğiz gibi duruyor.
Windows logosundan sonra siyah ekranda kalıyorsanız büyük ihtimal ekran kartı bozuk.

Direkt bilgisayar açılmıyor kanka ekrana görüntü gelmiyor 1 2 sefer açıldı şimdi format atacağım hiç açılmıyor klavye ve Mouse'de çalışmıyor açınca ışıkları yanmıyor yani.

Eğer anlıyorsanız bilgisayarın içini açınız, hard disk kısmı, RAM gibi gözüken kısımları oksitlenme, temassızlık ihtimaline karşı siliniz eğer yine açılmaz ise farklı yöntem deneyeceğiz gibi duruyor.

Çözüm

Hard disk girişini bilmiyorum ama RAM'leri bilgisayarın içini temizledim yani.

@Ambeon neredeyse aynı sorun bende de var PC bazen açılır açılmaz bazen açıldıktan 1-2 saat sonra kafasına göre siyah ekrana düşüyor klavye fare ışıkları yanıyor kulaklıktan en son uygulamanın sesi geliyor fanlar dönüyor ama ekran düzelmiyor PC'yi tuştan kapatıp tekrar açınca düzeliyor AMD grafik programını bazen siliyor siyah ekran hatasından dolayı çözüm bilen yardım etsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı