Bilgisayar siyah ekranda kalıyor

muhamed

Kilopat
Daha fazla  
ASUS anakart islemci 5600 X. Ekran karti 7900 XTX. Power 750W Corsair. Bilgisayar elektrik gittikten sonra kafayı yedi. Bilgisayarı açıyorum BIOS yazısı geliyor. Sonra siyah parlak ekranda kalıyor. F4 entere basınca sistem çalışır durumda bilgisayar kapanıyor ama goruntu yine yok. Sok tak yapiyorum her şeyi goruntu geliyor o gun vakit geçiriyorum. Ertesi gun açtığımda yine ayni. Tek tek RAM'leri denedim ayni. Ekran kartini yeni aldim sorun yine ayni. Nuh'tan kalma 512 bit ekran karti var onda sorun yok çalışıyor goruntu geliyor her seferinde. Güç kaynağı arzalı desem ekran karti calistirdigimda 370W cikiyor bana mısın demeden oyun oynuyorum. Bu aralar 1 saat sonra filan oyundan atmaya başladı o sistemsel diye düşündüm ama donanımsal da olabilir. Ben cozemedim. İslemcidemi acaba sorun var bilemiyorum. Tek aklımda soru işareti olan anakart acaba onu değiştirsem düzelir mi? Etrafımda bilgisayarcı yok parca yok deniyecek degistirecek o yuzden size sorayım. Benim sorunum nedir?

Son düzenleme:

ASUS PRIME B450M-K II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400MHz anakartta kötü - sistemimin üstüne ekran kartı aldım o yüzden ozaman o iyidi tabi degiştirmekde fayda var. 2k kullanıyorum Suan sorun yok oynuyorum hiç bir problem yok. Ama yarına çalıstırdıgımda görüntü gelcekmi bilmiyorum. Siyah ekran geliyor parlak windows arkada calısıyor.​

gamepower ekranın kronik sorunuymus buldum teşekkürler herkese

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı