Bilgisayar SSD'yi görmüyor

Bütçe
0

sleepinnice

Centipat
Yer
jett ile dash atıyor.
Selamlar arkadaşlar, bilgisayarımda bir adet 500 GB SSD 1 adet 500 GB HDD bulunmakta. Faket bazen bilgisayar SSD görmüyor bazen görüyor görmesi için 30 kere kapatıp açtığım oluyor. Sağlık durumu ise iyi durumda. BIOS ekranına girdiğim zamanda gözükmüyor, ayrıca disk yönetiminde etkin olarak gözüküyor fakat birincil kısımda sistem ayrıldı var. Bunu nasıl çözebilirim, yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncellikle selam dostum hiç disklerine birleştirmeye çalıştınmı yoksa bu hep böyle miydi illaki bir şeyler yapmış olman gerekki böyle bir sorun olsun format attınmı hiç ya da atarken yanlış bir şey yaptın mı bu durum etkileyebilir.

Öncellikle selam dostum hiç disklerine birleştirmeye çalıştınmı yoksa bu hep böyle miydi illaki bir şeyler yapmış olman gerekki böyle bir sorun olsun format attınmı hiç ya da atarken yanlış bir şey yaptın mı bu durum etkileyebilir.

Formatlarken hata yapması biraz -bence- düşük bir olanak çünkü ya hep görürdü, ya da hiç görmezdi.

Tekrardan selam. Önceden birleştirmeyi dendim bir hata meydana geldi ve yapamadım sonra bilgisayara format attım, attıktan sonra görmemeye başladı disk yönetimine girdiğim zaman HDD birincil SSD ikincil olarak gözüküyordu ondan sonra SSD'yi birincil yaptım yine bir hata meydana geldi sonra ekrana reboot Key tipinde yazılar yazıyordu tekrar formatladım bu hale geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı