Çözüldü Bilgisayar sürekli "e" tuşuna basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BuzzyTR0

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vegance 3200MHz CL16
SSD veya HDD modeli
WD Blue SN 550/570
Ekran kartı
Gigabyte Vision Nvidia RTX 3070
Anakart
Asus B550m-k
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600x
Olayın nasıl olduğuna dair bir bilgim yok gece saat 2.30 civarıydı bir anda sürekli e tuşuna basmaya başladı PC'ye restart attım düzelmedi. Klavyeden kaynaklıdır dedim klavyeyi çıkardığım halde hala daha e tuşuna basmaya devam etti. Klavyeyi çıkarıp restart attım yine e tuşuna basıyordu yani klavyemde sıkıntı yok bu sorunu nasıl çözebilirim? Windows 11 Home kullanıyorum lisanslı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Olayın nasıl olduğuna dair bir bilgim yok gece saat 2.30 civarıydı bir anda sürekli e tuşuna basmaya başladı PC'ye restart attım düzelmedi. Klavyeden kaynaklıdır dedim klavyeyi çıkardığım halde hala daha e tuşuna basmaya devam etti. Klavyeyi çıkarıp restart attım yine e tuşuna basıyordu yani klavyemde sıkıntı yok bu sorunu nasıl çözebilirim? Windows 11 Home kullanıyorum lisanslı.
Herhangi bir makro programından olabilir.
Herhangi bir makro programından olabilir.

Dosya Ekleri

• images (10).jpg
    images (10).jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm

Geri
Yukarı