Bilgisayar sürekli error veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lost_you

Picopat
Yer
Evdeyim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba! Bilgisayarım error verip duruyor en az günde bir kez. Canlı derslere giriyorum ve bu durum benim canımı sıkıyor. Sizce ne yapmalıyım? İşletim sistemi Windows 7. Zaten milattan önceden kalmış bir sürüm. Çok şarkı ve görsel var acaba ondan mı oluyor?

Merhaba! Bilgisayarım error verip duruyor en az günde bir kez. Canlı derslere giriyorum ve bu durum benim canımı sıkıyor. Sizce ne yapmalıyım? İşletim sistemi Windows 7. zaten milattan önceden kalmış bir sürüm. Çok şarkı ve görsel var acaba ondan mı oluyor?

Nasıl bir error bu acaba?

Durup dururken error verip duruyor şimdi görselini bulmaya çalışacağım ama mavi bir ekran çıkıyor ve error yazıyor aynı zamanda uzun bir dıt sesi çıkıyor.

Durup dururken error verip duruyor şimdi görselini bulmaya çalışacağım ama mavi bir ekran çıkıyor ve error yazıyor aynı zamanda uzun bir dıt sesi çıkıyor.

Sahiplik sorunu yaşarsanız bu rehberi kullanın.

Sahiplik sorunu değil. Bilgisayarım eski bir 5-6 senesi vardır. Bunu hiç yapmıyordu yani hiç error vermiyordu. Bu sene başladı error vermeye. WhatsApp gibi uygulamalar var ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Ayrıca 300'den fazla şarkı var. Onları silsem sorun düzelir mi?

Sahiplik sorunu değil. Bilgisayarım eski bir 5-6 senesi vardır. Bunu hiç yapmıyordu yani hiç error vermiyordu. Bu sene başladı error vermeye. WhatsApp gibi uygulamalar var ondan kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Ayrıca 300'den fazla şarkı var. Onları silsem sorun düzelir mi?
MiniDump Dosyalarında sahiplik sorunu yaşanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı