Çözüldü Bilgisayar sürekli mavi ekran hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

murat1060

Centipat
Daha fazla  
RAM
DRR3 16 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 250 SSD
Ekran kartı
3060TI
İşlemci
i7-3770K
Merhaba, bilgisayarım sürekli mavi ekran hatası veriyor.

Sistem dosayaları ekte.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Disk kaynaklı bir sorun var. HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Bad Sector testi gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmesinin görüntüsünü paylaşın.
Disk kaynaklı bir sorun var. HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Bad Sector testi gerçekleştirip, sonuçlara ek olarak Health sekmesinin görüntüsünü paylaşın.

Çözüm
Merhabalar dediğinizi yaptım. Sonuçlar ekte

Dosya Ekleri

• M1.JPG
    M1.JPG
    257,7 KB · Görüntüleme: 30
  • M2.JPG
    M2.JPG
    262,5 KB · Görüntüleme: 23
  • M3.JPG
    M3.JPG
    260,8 KB · Görüntüleme: 33
Quick Scan kapatmamışsınız. Start butonunun altından kapatın. Ayrıca her disk için Health sekmesini paylaşmanız gerektiğini belirtmiştim.
Tamam yapıyorum şimdi
Quick Scan kapatmamışsınız. Start butonunun altından kapatın. Ayrıca her disk için Health sekmesini paylaşmanız gerektiğini belirtmiştim.
Merhabalar. Diskleri kontrol ettim yeni satın aldığım 8 TB lik hardiskim bozukmuş. Servise göndereceğim. Tşkler Çok sağolun sayenizde sorunun kaynağını buldum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı