Çözüldü Bilgisayar tam kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CathedralDogs

Decapat
Selam arkadaşlar.
Dün bilgisayarımı kapatmıştım fakat bugün bilgisayarımı açtım, işlemci çalışma süresine baktım ve yedi gün açık olduğunu gördüm. Fareye bastığım zaman da ışıkları yanıyor, bunun çözümü ne olabilir?
Çözülürse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam windows 11 nereden kapatabilirim o özelliği.
Bu şekilde:
1659789021963.png

Eki Görüntüle 1476301
Dün işlemcinin macununu yeniledim ama bakın ne zamandır açık diyor. Bu bence elektrikle alakalı değil.
Değil zaten, paylaştığım ayara bakın. Bende gece elektrikler gitmiş olmasına rağmen 3 gün şu an.
Windows 10 itibari ile "Hızlı Başlatma" adında bir özellik eklendi ve normal kapata tıklayarak kapattığınız zaman sistemi tam olarak kapatmaz ancak cihazın ömründen de yemez. Bu özelliği kapattığınız zaman tamamen kapanıp açılabilir ve sürekli o değerin sıfırlandığını görebilirsiniz.
Rehber: Hızlı Başlatma nedir, kapatılmalı mı?.

Yeniden başlat geçer.
Yok bendede öyle şuan geçen günde biri konu açmıştı aynı onda cevap vardı tam hatırlamıyorum.

Windows 10'da "Hızlı Başlat" adında bir özellik vardır ve normal kapata tıklayarak kapattığınız zaman sistemi tam olarak kapatmaz ancak cihazın ömründen de yemez. Bu özelliği kapattığınız zaman tamamen kapanıp açılabilir ve sürekli o değerin sıfırlandığını görebilirsiniz.
Rehber: Hızlı Başlatma nedir, kapatılmalı mı?.
Hocam windows 11 nereden kapatabilirim o özelliği.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı