Bilgisayar tamircileri parça çalar mı?

• Konuyu başlatan ugurt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 15B

ugurt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben laptopumu tamirciye verdim sonrada ertesi akşam bu arkadaş orası parça çalıyorlar diyor. Google'dan baktım full 5 yıldız ben şimdi o arkadaşa güvenmeli miyim parça çalarlar mı?

Servis gönderirken bile seri numaraları ve fotoğrafları alan birisi olarak tamirciye hiç güvenmem. Tavsiyem benim yaptığı yapın. Kanıtlayacak dokümanlar elinizde olsun.

Artı -1 Eksi
Geçenlerde S4 Mini telefonun anakartını yaptırmıştım. Evde bir baktım arka kamerası yok. Uygulama olarak çalıştırıyorum hata veriyor, aynı zamanda da kameranın lensini de göremedim. Bir daha götürdüm telefonu, kamerası yok dedim. Unutmuş güya. Sonra taktı yerine. Dikkatli olmak lazım.

Geçenlerde S4 Mini telefonun anakartını yaptırmıştım. Evde bir baktım arka kamerası yok. Uygulama olarak çalıştırıyorum hata veriyor, aynı zamanda da kameranın lensini de göremedim. Bir daha götürdüm telefonu, kamerası yok dedim. Unutmuş güya. Sonra taktı yerine. Dikkatli olmak lazım.
Onu unutmustur bence. :D O kadar belli olan seyi calmaz eskisini takar. :D

Belki de gerçekten unutmuştur kamerayı alıp napcak ki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı