Bilgisayar taramasında bulunan virüsler ne kadar tehlikeli?

1) Bunların virüs olup olmadığı kesin değil.
2) Neredeyse tamamı aynı program ile bağlantılı.
Reimage engine diye bir program kullanıyor musun?
3) Dosya yüklemek yerine, buraya yazmanı öneriyorum.

Birincisi, bunların virüs olup olmadığı kesin değil.
2.'si neredeyse tamamı aynı program ile bağlantılı.
Reimage Engine diye bir program kullanıyor musun?

Daha önce kullandım sonra silmiştim.

Çoğunluğu bilgisayarına yüklediğin üçüncü taraf güvenilmeyen programlardan kaynaklanıyor. Bu gibi uygulamalar önerilmeyen uygulama olarak işaretleniyor.

Auslogics\Disk defrag.

Evet kullanıyorum. Güvenilir bir disk birleştirme yazılımını nasıl istenmeyen uygulama olarak algılar bilmiyorum :D :D.

Satın aldınız mı dediğiniz uygulamayı? Zaten bunların virüs olup olmadığı beli değil. Bende Avast var ve her dediği doğru çıkmıyor. Yani bu tür uygulamaları satın aldığınızda en iyi hizmeti veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın aldınız mı dediğiniz uygulamayı ve zaten bunların virüs olup olmadığı beli değil bende Avast var ve her dediği doğru çıkmıyor yani bu tür uygulamaları satın aldığınızda en iyi hizmeti veriyorlar
Aynen öyle.
Lisanslı > Deneme sürümü > Bedava Sürüm > Crack

Daha önce kullandım sonra silmiştim.

Evet kullanıyorum. Güvenilir bir disk birleştirme yazılımını nasıl istenmeyen uygulama olarak algılar bilmiyorum :D :D.

Malwarebytes gibi bir uygulama ve onun altyapısını oluşturan profesyonel güvenlik uzmanları tam olarak bunun için var işte. Yani düşünmene gerek yok zararlı olabilir demişlerse zararlıdır. Bizim kullanıcı olarak bu gibi uygulamaların davranışlarını tespit ve takip edebilme olanağımız çok kısıtlı. Ne biliyorsun açık bir port üzerine kendini yamalayıp veri alışverişi yapmadığını?

Geri
Yukarı