Bilgisayar topladıktan sonra yapılması gerekenler

melo56

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayar topladım . Ama topladıktan sonra ne yapmalıyım ? En baştan anlatabilir misiniz ? Driverlar ses sürücüleri felan anlatırsanız çok mutlu olurum kolay gelsin.

Sürücüleri mutlaka kurmanız lazım. Ofis programları , tarayıcı , AV , özel olarak kullandığınız program var ise onları yüklemeniz gerekir. GOM Player gibi bir program yüklemeniz lazım. Günlük işler için kullanacak iseniz bunlar yeter. Güncelleştirmeleri yapmayı unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update yapın. Daha sonra ekran, ses yada wifi kartınızın driverlerini bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra kişisel kullandığınız uygulamalarınızı yükleyin. Kolay Gelsin.

Arkadaşlar sistemim:AMD FX- 6300 8GB RAM,R9270 EKRAN KARTI,M5A97 ANAKART,
Oyun oynamak için tasarladım.Bu sistemin ekran kartı sürücülerini oyun ve günlük işler için gerekli olan güncelleştirmeleri nasıl yapabilirim ?Saolun

Sistemin yeni olduğunu düşünüyorum, bu yüzden elindeki parçaların modelini biliyorsundur. Windowsunu update ederken kullandığın donanımların driverları üretici firmaların sitesinde mevcut oluyor. Hepsini indirir kurarsın kolay gelsin şimdiden.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı