Bilgisayar toplama hakkında her şey

Ew1rhan

Hectopat
Merhaba. Benim bilgisayarlarla çok aram yoktu. Zaten anlamıyordum da. Ama şu son senelerde bilgisayara merak saldım ve kendime güzel bir bilgisayar toplamak istiyorum 5000 gibi bir bütçe ile ama darboğaz nedir? PC ilk geldiğinde Windows kurulumu yapmamız ücretli mi değil mi gibi gibi sorular aklıma takıldı. Bilgisayardan anlayan birileri bana bilgisayar hakkında her şeyi anlatabilir mi? Mesela nelere dikkat etmemi vb. şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim bilgisayarlarla çok aram yoktu. Zaten anlamıyordum da. Ama şu son senelerde bilgisayara merak saldım ve kendime güzel bir bilgisayar toplamak istiyorum 5000 gibi bir bütçe ile ama darboğaz nedir? PC ilk geldiğinde Windows kurulumu yapmamız ücretli mi değil mi gibi gibi sorular aklıma takıldı. Bilgisayardan anlayan birileri bana bilgisayar hakkında her şeyi anlatabilir mi? Mesela nelere dikkat etmemi vb. şimdiden teşekkürler.
Windows deneme sürümü kurmak bedava. Sağ altta hiç durmadan windowsu etkinleştir yazmasını istemezseniz için 10TL fiyata satılan keylerden alabilirsiniz. Bence hazır sistemlere bakın. Bilgisayar hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız her şeyi birden öğrenemezsiniz.

Bütçeye monitör dahil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı