Bilgisayar toplama konusunda yardım

Hocam aslında nvidia takıntınız yoksa amd serisi ekran kartlarına bakabilirsiniz. Rx6800 ve 5600X ikilisi 2K ultra ayarlarda sizi mutlu edecektir örnek olarak şu videoyu bırakıyorum. Ayrıca 5600X için sıvı soğutma çok önemli mi emin değilim ama stok soğutucusunu kullanmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgiler için teşekkür ederim. Evet amd serisinin performansı da iyiymiş. İkisi arasında karar vermek zor gibi

Böyle bir bilgisayara karar verdim. 4060 Ti 8 GB varmış bu PC de ama. Belki 16 GB versiyonunu entegre edebilirsem süper olur. Herkese yorumları için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bilgiler için teşekkür ederim. Evet amd serisinin performansı da iyiymiş. İkisi arasında karar vermek zor gibi

Böyle bir bilgisayara karar verdim. 4060 Ti 8 GB varmış bu PC de ama. Belki 16 GB versiyonunu entegre edebilirsem süper olur. Herkese yorumları için teşekkür ederim.
4060 Ti 8gb versiyonu almanızı önermem hocam 8GB VRAM artık çok yetersiz kalıyor.

4060 Ti 8 GB versiyonu almanızı önermem hocam 8 GB VRAM artık çok yetersiz kalıyor.

Tamam hocam teşekkür ederim. 16 GB versiyonunun çıkmasını bekleyeceğim o halde.

Süper. Teşekkür ederim. Hem 4070 hem 12 GB. Ve fiyat farkına göre muazzam.

Yeni konular

Geri
Yukarı