Bilgisayar toplama önerisi

yusufemird

Decapat
Her ay yaklaşık 500 - 600 ₺ bütçe ayırabilirim sadece. Ama mesela 2 ay parça almayıp 3. ay 1K ₺ ile de 1 parça alabilirim. O şekilde GTA 5 tarzı güzel oyunları donmadan rahatça oynatabilecek sıfır PC toplar mısınız? :)
Yani ay ay belirli parçaları alıp 6-7 ay sonunda ise bilgisayara sahip olmayı hedefliyorum. Toplayabilecek var mı toplam fiyatı 3.5 - 4k arası olabilir.

Son düzenleme:
Hayır ben böyle istiyorum hocam. Saçma olsaydı bana göre açmazdım konuyu. Eğer bu şekilde toplayabilecek varsa ben ay ay alacağım.
Herkesin bir anda almaya bütçesi yetmiyor veya toplarken başka bir şey girebiliyor araya. O yüzden bir ay alıp öteki ay başka parça alacağım.

Hayır ben böyle istiyorum hocam. Saçma olsaydı bana göre açmazdım konuyu. Eğer bu şekilde toplayabilecek varsa ben ay ay alacağım.
Herkesin bir anda almaya bütçesi yetmiyor veya toplarken başka bir şey girebiliyor araya. O yüzden bir ay alıp öteki ay başka parça alacağım.
Biz burada parça önerirken zam gelebilir parçalara. O zaman bu ay bunu alın. Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı