Bilgisayar toplama tavsiyesi

Ellie7091

Centipat
Herkese iyi güler. Normalde haziran ayında Victus 15 RTX 3050 laptop almıştım. Oyun konusunda hiçbir zorluk çıkarmadı ama özellikle GTA VI çıkışına en az 3 yıl olduğu için kasa toplamaya karar verdim.

Öncelikle bu yıl alacaklarım: Kasa - güç kaynağı - RAM - SSD. bu parçalar hakkında bilgim var. Şu an alsam ileride de rahat kullanacağım.

Kasa için bu modeli düşündüm. Alırken neye dikkat edebilirim? Görüşünü beğendim.

Zamanla sisteme göre alacaklarım: İşlemci, anakart, ekran kartı, soğutma.

Diğer parçalar içinde öneri yaparsanız çok sevinirim. Özellikle anakartı ve güç kaynağını neye göre seçebilirim?

Bence kasayı 2025'te GTA ile birlikte topla. Elindeki laptop işini görecektir o zamana kadar.

Ekran kartı biraz maliyetli olacağı için çoğu parçanın fiyatları da aynı şekilde yükselir diye çok değişim istemeyenleri önceden almak istedim. 1 TB SSD'ler 1.700'den başlıyor. Okuma durumlarına göre.

Ekran kartı biraz maliyetli olacağı için çoğu parçanın fiyatları da aynı şekilde yükselir diye çok değişim istemeyenleri önceden almak istedim. 1 TB SSD'ler 1.700'den başlıyor. Okuma durumlarına göre.
Bugün verdiğin paranın aynısını 2 yıl sonra verip daha iyi teknoloji alacaksın emin olabilirsin.

Geri
Yukarı