Bilgisayar toplamak için en uygun zaman ne zamandır?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Selam daha önceki sistem toplama deneyimimde oldukça iade ile uğraştığım için parçaları ayrı ayrı almaktansa toplu olarak tek bir yerden almayı tercih ediyorum. Bir kasa toplamayı planlıyorum ancak fiyatlar oldukça uçuk. Bu yüzden güzel bir indirim dönemine denk getirmek benim için çok iyi olur. YouTube kanallarının yaptığı sistemlerden gerçekten uygun güzel sistemler oluyor ancak genelde bir şeylerden kısmış oluyorlar ve içime tam sinmiyor bu nedenle kendim toplasam daha iyi diye düşünüyorum. İtopya gibi sitelerde sene içerisinde hangi zamanlarda büyük indirimler oluyor? Bu tarz dönemler ne zaman? Ve bu zamanlarda mı almalıyım yoksa uygun olması açısından YouTube kanallarının hazırladığı toplu sistemlerden mi almalıyım?

Selam daha önceki sistem toplama deneyimimde oldukça iade ile uğraştığım için parçaları ayrı ayrı almaktansa toplu olarak tek bir yerden almayı tercih ediyorum. Bir kasa toplamayı planlıyorum ancak fiyatlar oldukça uçuk. Bu yüzden güzel bir indirim dönemine denk getirmek benim için çok iyi olur. YouTube kanallarının yaptığı sistemlerden gerçekten uygun güzel sistemler oluyor ancak genelde bir şeylerden kısmış oluyorlar ve içime tam sinmiyor bu nedenle kendim toplasam daha iyi diye düşünüyorum. İtopya gibi sitelerde sene içerisinde hangi zamanlarda büyük indirimler oluyor? Bu tarz dönemler ne zaman? Ve bu zamanlarda mı almalıyım yoksa uygun olması açısından YouTube kanallarının hazırladığı toplu sistemlerden mi almalıyım?
Karne indirimleri olabilir.

Şuan toplamanın bir avantajı yok. Kaliteli parçalardan oluşan hazır sistemeleri tercih edebilirsiniz.

Qp bilişim gibi yerlerden bakılabilir. Mesela buranın son önerdiği kasa benim de ilk defa duyduğum bir siteden lakin burası öneriyorsa sorun çıkmaz diye tahmin ediyorum. Önerdiği sistem bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani dolar artmadığı halde parça fiyatlarına zam geldikçe geliyor. Her gün Akakçe ve Cimri'yi kontrol etmek lazım. Hatta sahibinden ve LetGo'ya da bakmak lazım 1-2 ay çok az kullanılmış temiz ürünler çıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı