Bilgisayar Toplanabilecek Güvenilir Siteler

Ben internet ortamından kesinlikle elektronik alınmasına karşıyım biraz o kutular o arabadan nasıl geliyor hiç bilmiyorum ve güvenmiyorum. En sağlamı gidin x firmaya kendiniz alın.
Örnek: Vatan :) Ekleme: Eğer parçalar gelirken kırılma bozulma vs. bir sıkıntı olursa parçayı geri gönderebiliyorsunuz (tabi alışveriş yaptığınız yer güvenilir bir yer ise geçerli bu).

Mağazadan gidip almak daha mantıklı geliyor bana. Kargo şirketlerinin özensiz olduğunu az çok biliyor herkes. 4000 tl verip ilk zamanlar her gün tozunu alacağınız aleti adamlar havaya atıp tutuyorlar. Git vatana (hatta imkanın varsa gez bütün diğer mağazaları), al kutuları tek tek ve eve git. Bu kafa rahatlığını internetteki yüzde 5-10 indirimle bulamazsın.

Mağazadan gidip almak daha mantıklı geliyor bana. Kargo şirketlerinin özensiz olduğunu az çok biliyor herkes. 4000 tl verip ilk zamanlar her gün tozunu alacağınız aleti adamlar havaya atıp tutuyorlar. Git vatana (hatta imkanın varsa gez bütün diğer mağazaları), al kutuları tek tek ve eve git. Bu kafa rahatlığını internetteki yüzde 5-10 indirimle bulamazsın.

Kesinlikle katılıyorum.

Şahsen yerinde olsam 4000 TL lik bir sistemi internetten sipariş etmezdim. İmkanın varsa kendin gidip elden almalısın.

Sanalmarketim, D & R, Hepsiburada, Eksen Bilgisayar, Akakçe, Arena, PCDEPO, Hızlı depo.
Şu an aklıma gelenler.

PCDEPO yaklaşık 2 sene önce battı arkadaşlar, ordan alışveriş yaparken dikkatli olun.

Teknobiyotik (Montajlayıp yolluyorlar ayrıca ürünlerin kutularınıda beraberinde yolluyorlar garantileriyle vs beraber)
İnventus (Montajlayıp yolluyorlar ayrıca ürünlerin kutularınıda beraberinde yolluyorlar garantileriyle vs beraber)
Nova Bilgisayar
Sinerji
Vatan Bilgisayar (Montajlıyorlar ama genel olarak sallıyorlar biraz gibi özellikle sen kontrol etmediysen ön bağlantıları vs yapmayabiliyorlar)
Hepsi Burada

Ben teknobiyotiği tavsiye ederim alıpta memnun olmayan görmedim ayrıca piyasda ki en uygun fiyatlı pc toplama sitelerinden biri hatta bence en uygun ve güzel imkanlar sunan site orası :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı