Bilgisayar toplarken tercih edilmemesi gereken markalar

Hatırlarım, Hadron markalı bir mouse vardı ayrıca kablolu. Bir an yere düştü. Parçalara ayrıldı. Gittim, Microsoft Wireless mouse aldım ama şunu söyleyebilirim. O markanın klavyesini 2 yıldır kullanıyorum. Bakalım, nereye kadar. Ayrıca, Turbox'tan korkulur. Önermem ve kimse önermez. Milletin bilgisayarı bizim için önemli. Alındığı takdirde, evde patlama olur. Olan bilgisayarınıza olur.

Voltaj dalgalanmasında Turbox PSU temsili.

BtKoZd0CUAAzXbK.jpg

Birkaç saat önce Sandisk SSD siparişi vermişken bu mesajınızı görmek beni tedirgin etti. Neden önermiyorsunuz? WD gibi bir markanın çatısı altında sonuçta. Hem zaten işi bellek üretmek olan bir firmadan SSD'yi çıkarırsak geriye ne kalır ki?
Hangi ürünü? Çünkü bazı ürünleri kronik sorunlu.

Birkaç saat önce Sandisk SSD siparişi vermişken bu mesajınızı görmek beni tedirgin etti. Neden önermiyorsunuz? WD gibi bir markanın çatısı altında sonuçta. Hem zaten işi bellek üretmek olan bir firmadan SSD'yi çıkarırsak geriye ne kalır ki?
SanDisk SSD Plus aldıysan vay haline, ancak SanDisk Ultra 3D aldıysan endişelenme.

Sandisk'e ait 2 SATA SSD modeli var, 1 tanesi kronik sorunluyken 1 tanesi sağlam olandı. Adlarını unuttum.

@Lyrinx söylemiş.

Geri
Yukarı