Bilgisayar tuşlarını kaydeden program var mıdır?

Serhat55534

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim abim şu anda şehir dışında. Oyunlara kendimi çok kaptırmamam için belirli saatlerde bilgisayarıma bağlanıp kendi değiştirdiği Steam şifresini uzaktan bağlantı ile yazıyor. Bende ancak abim Steam şifresini yazdığı zaman oyun oynayabiliyorum. Arkadaşlar ben şunu öğrenmek istiyorum. Abim benim bilgisayarıma uzaktan bağlandığı zaman benim bilgisayarımda basılan tuşları kaydeden bir uygulama var mı? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

KeyPress indirip deneyebilirsiniz. Sağ üst tarafa yerleştirin tuşları gösteren yeri boyutunu küçültün ve ekran kaydı alın. Oraya bakarak anlayabilirsiniz. Abinizin göreceğini sanmam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazması bittiği anda şifreyi göstere basın. Uzaktan bağlantıya bağlandığında telefondan videoya çekin. Sonra videoyu izleyip şifreyi görürsünüz.

KeyPress indirip deneyebilirsiniz. Sağ üst tarafa yerleştirin tuşları gösteren yeri boyutunu küçültün ve ekran kaydı alın. Oraya bakarak anlayabilirsiniz. Abinizin göreceğini sanmam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Reis bunu abim fark edebilir. Sonuçta bastığı harfler ekranın herhangi bir yerinde görünecek anladığım kadarıyla.
Yazması bittiği anda şifreyi göstere basın. Uzaktan bağlantıya bağlandığında telefondan videoya çekin. Sonra videoyu izleyip şifreyi görürsünüz.
Reis şifreyi yazıp Enter a basıyor. Sonrada bağlantıdan çıkıyor bu şekilde olmaz. Bana bastığı harfleri arkadan bir not defterine kaydedecek uygulama gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı