Rehber Bilgisayar üzerinden nasıl The Legend Of Zelda: Botw oynanır?

Merhaba bu oyunu emülatör ile oynuyorum. PC ye Nintendo&PC uyumlu joystick bağlasam oyuna uyumlu kullanabilir miyim? Yoksa PS4& PC uyumlu gamepad'lerden mi almam lazım? Yani gamepad fark eder mi?

Merhaba bu oyunu emülatör ile oynuyorum. PC'ye nintendo&pc uyumlu joystick bağlasam oyuna uyumlu kullanabilir miyim? Yoksa PS4& PC uyumlu Gamepad'lerden mi almam lazım? Yani gamepad fark eder mi?

Xbox gamepad ve DualSense çalışıyor tabii ki. Diğer gamepadlerde çalışır büyük ihtimalle. Ama gamepad in jiroskop desteği olursa çok iyi olur. Malum bazı tapınaklarda bulmacayı çözmek için jiroskop destekli gamepad lazım. Bu arada Xbox gamepadinde de jiroskop yok.

Xbox gamepad ve DualSense çalışıyor tabii ki. Diğer gamepadlerde çalışır büyük ihtimalle. Ama gamepad in jiroskop desteği olursa çok iyi olur. Malum bazı tapınaklarda bulmacayı çözmek için jiroskop destekli gamepad lazım. Bu arada Xbox gamepadinde de jiroskop yok.
Teşekkürler, aldığım gamepad de jiroskop desteği varmış. Siz diyene kadar ne olduğunu bile bilmiyordum 🤣

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı