Rehber Bilgisayar üzerinden The Last of Us nasıl oynanır?

Hocam merhaba bugün Last of Us indirdim ve kurdum. Yazdığınız tüm adımları da uyguladım ancak şu ekranda kaldım.

Konsolu Avrupa bölgesi seçtim Amerika yapsam düzelir mi?

İşlemcim Ryzen 7 4800h(3600X civarı bir şey) ekran kartımda Radeon RX 5600M.

Edit: Denedim düzelmedi.

Çok önce, aynısını yaşadım. 2020 yılının Ağustos ayında, bir videoya bakarak oyunu yüklemiştim. Gösterilen bir siteden indirmiştim. Sizde verdiği hatanın aynısını veriyor ve X tuşuna basınca geçmiyordu. Dosyanın boyutuna baktığımda "130 MB" olduğunu gördüm. Sanırım oyunun sadece görüntülenmesini sağlayan bir dosya yüklemiştim. Üstünden uzun zaman geçti. Başka bir siteden 32 GB büyüklüğünde dosya yükleyerek bu rehberi uygulamanın ardından oyunu açabildim. Dosya boyutunu kontrolü etmenizi öneririm. Sorun ondan kaynaklı olmayabilir tabii. Sadece, aylar önce aynı sorunu yaşamıştım.

Hocam merhaba bugün Last of Us indirdim ve kurdum. Yazdığınız tüm adımları da uyguladım ancak şu ekranda kaldım.
Hocam, dediğini yapın ve X tuşuna basın. Ayarları değiştirmediyseniz koldaki X tuşu, klavyede de X olarak geçer.

Yükleme 0.09'da ya da herhangi bir yerde takılırsa, indirdiğiniz yer sıkıntılı olabilir. Daha önce denediğim 2 farklı sitede, bu ekranda takılmıştım. Hatta virüs bulmuştu Kaspersky. Önce oyuna girmeyi deneyin, olmazsa virüs taraması yapın. Sonrasında rehberde bulunan adresten bana ulaşın.

Son olarak dosya boyutu nedir?

Konsolu Avrupa bölgesi seçtim Amerika yapsam düzelir mi?
Sanmıyorum.

Evet hocam 300 MB, bende böyle bir oyun neden 300 MB diyorum başka bir dosya arayayım.

Hocam basıyorum ancak şöyle bir kod çıkıyor:

Ve hiçbir tepki alamıyorum.

Evet hocam 300 MB, bende böyle bir oyun neden 300 MB diyorum başka bir dosya arayayım.

Burayı uygulayın. DLC için 2 farklı site denedim, birinde yaşadıklarınızı yaşadım.

Hocam X'e bastıktan sonra donuk durması normal mi? X'e bastım 5dk bekleyceğim. Bir ilerleme olursa bildireceğim.
Değil. 5 dakika bekleyin, büyük ihtimal tepki alamayacaksınız. Sonra alttakileri yapın.

Eğer alırsanız, durumu belirtirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…