Rehber Bilgisayar üzerinden The Last of Us nasıl oynanır?

Hocam TLOU Part 2 mi?
Hocam kaç fps alıyorsunuz görüntü bozulmaları oluyor mu?
The Last of Us Part 2, PS4 ve PS5 için oynanabilir halde. PS3'e çıkmayan bir oyun, PS3 Emulatörü ile oynanamaz.

İlk oyunu anlattım burada, @Darth.Vader 3600X ile oynuyor ve 30 FPS altına çok nadir düşüyor. Ben ise 3900X ile oynuyorum, 40 FPS altına çok az iniyor.

Görüntü bozulması eskiden vardı, bundan birkaç yama önce bu sorun düzeltildi.

Unutmuşum PS 3 emülatoru olduğunu.☺

1. ve 2. oyunu bitirdikten sonra 3. oyunuda açmayı deneyeceğim sırf God of War ve The Last of Us oyunları için PS3 almak istemiyorum.
GoW 3 ve TLoU 1 tam haliyle hazır değil. Ayrıca son yamalar GoW 3 ile ilgiliydi, yeni gelecek yamalar da onunla ilgili olabilir. Şu videoya bakabilirsin, RPCS3'ün kendi videosu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R7 3700x - God of War 3
i9 9900k - The Last of Us, Gran Turismo 5

Sanırım GoW 3 için daha çok erken. TLOU'da oynayabileceğimi düşünmüyorum zaten.

HD 7850, 4 GB Ram, İntel Celeron G550 2.6Ghz ile oynayabileceğimi sanmıyorum.
(Ekran kartını alacağım.)
PS3 çıkalı 14 yıl oldu hala adam gibi emulatör çıkamadı.

@Traviss Bickle
Dosyaların hepsini indirdim hocam. 8 tane beyaz dosya ve 1 tane de RAR dosyası var. RAR dosyasını açmaya kalktığımda hata veriyor ve açıldığında herhangi bir dosya göremiyorum. Ne yapmam gerekiyor hocam?

Eğer yapmadıysanız hepsini bir klasörde toplayıp, o şekilde açmayı dener misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…