Rehber Bilgisayar üzerinden The Last of Us nasıl oynanır?

Hocam bu aralar denemek istiyorum, ekran kartım GTX 1650S ve işlemcim i3-10100F. Bir de oyunu indirmek istedim ama part part yüklenebiliyor.

Hocam bu aralar denemek istiyorum, ekran kartım GTX 1650S ve işlemcim i3-10100F. Bir de oyunu indirmek istedim ama part part yüklenebiliyor.
Aynı sistemle bu hafta içinde deneyeceğim. Eğer istersen oyun dosyalarını indime konusunda yardımcı olabilirim.

15-20 FPS sizin için uygun bir değerse tabii ki de oynanır. Üstelik yangınlarda ve açık alanlarda yiyeceğiniz droplardan bahsetmiyorum bile hesabını siz yapın.
Sen mesajında 15-20 FPS oynanır dememişsin. Direkt oynanamaz 6 çekirdek lazım demişsin. Ben ona cevap verdim. Oynayan 20 FPS de oynar.

Peki o programı yazan arkadaşlar, bunu gerçek zamanlı yapabilecek bir program yazmak yerine, doğrudan oyunun kodlarını Pc'ye dönüştürse ya? Bunu sadece ben düşünmüş olamam değil mi?

Peki o programı yazan arkadaşlar, bunu gerçek zamanlı yapabilecek bir program yazmak yerine, doğrudan oyunun kodlarını PC'ye dönüştürse ya? Bunu sadece ben düşünmüş olamam değil mi?

O iş o kadar kolay olsa her oyun için öyle çıkardı. Ki o dediğin arkadaşlar ne o kadar yetenekli, ne de oyunun yapımcısı buna izin verir. RPSC3 sadece emüle diyor. Oyunun dosyaları yine PS3 dosyaları.

Çok memnun olurum.
Dostum indirdim, denedim ve şunu söyleyebilirim ki tahminimden daha da kötü çalışıyor. Prologda bile 13 FPS alıyorum. Her türlü çözümü arıyorum ve uyguluyorum, eğer 20 ve daha fazla FPS alabilirsem durum güncellemesi yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…