Bilgisayar USB'den başlamıyor MAVİ EKRAN

altindal

Hectopat
İyi günler ben lise 2 bilgisayar bölümü okuyorum ve bilgisayara çok merakım var hemen hemen her şeyini biliyorum sayabılırız ama boot ayarlarından usb seciyorum olmuyo usb-hdd olmuyo usb-zip olmuyo usb-floppy seçiyorum olmuyor. Pc usbden başlatamıyor ve bunun yüzünden memtsx86 programıyla RAM'lerime test yapamıyorum. Sızce bunun çözümü nedir? Hala anlayabilmiş degilim.
Anakart modelim= Gıgabyte G945S2L
ekran kartı= AMD VGA 3450
Windows 7
işlemci= Pentium DUAL CORE E6800
4 GB RAM
Ayrıca Mavi Ekran hatasıda alıyorum nadiren RAM'lere bağlı olarak :(( şimdiden teşekkür ederim......

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben de aynı şekilde lise 2 bilgisayar bölümü okuyorum. Boot etmek için "Boot Options" kısmına girmelisiniz genellik F8-F9 oluyor. Sanırım oradan yapıyorsunuz. Ayrıca , usb belleğin içinde boot dosyası eksik olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios'a gir. Usb configuration ayarından 'Legacy USB' ayarını aç, kaydet ve bilgisayarı yeniden başlat. F8'e bastığında boot için flashınızı görecektir.

BIOS_Advanced_USB_Config.gif

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı