Bilgisayar uyku moduna geçiyor

TeK_ServeT

Hectopat
Yer
Kütahya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
6GB RAM DDR3
R7 240 2GB GDDR5 O.C
M5A78L-MX
AMD SEMPRON 145 3.4 GHZ OC.
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarı bilgisayarcıya verdim anakartı tamir etti ekran kartına Fan taktı bilgisayar geldi. Açtığımda monitörde sinyal yok uyku moduna geçiyor diyor. Ben de reset attım 1 kez açıldı kapattım 1 saat sonra açınca yine aynı sorun. Donanımda sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcıya geri getir, böyle böyle bir sorunum var tamire vermeden önce yoktu de :)

"Denetim Masası > Güç Seçenekleri > Bilgisayarın ne zaman uyku moduna gireceğini ayarla" kısmından alttaki ayarları yap. Olmadı PSU ile alakalı bir sorun var.
1610443431939.png

"Denetim Masası > güç seçenekleri > bilgisayarın ne zaman uyku moduna gireceğini ayarla" kısmından alttaki ayarları yap. Olmadı PSU ile alakalı bir sorun var.Eki Görüntüle 831338

Önce cevap yazdığınız için teşekkür ederim ama bilgisayarcıya gitme imkanım yok. 150 TL verdim üstelik ilk açtığında gelmişti uyku modu. Reset attım ve açıldı güç seçeneklerinden hiçbir zaman yaptım. Kapattım açtım yine aynı donanımsal Bit sorun olduğunu sanmıyorum cevap lütfen.

Bilgisayarcıya geri getir, böyle böyle bir sorunum var tamire vermeden önce yoktu de :)

Maalesef gidemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde ekran kartı sorunu. Ayrıca 150 TL alan sahtekar bu sorundan haberdar olmalı.

Recep abi ekran kartım yerine oturmamış kasada ondan bir de adam bana 256MB ekran kartını 125 TL'ye 25 TL de işçi maaşı yaptık dedi uygun mudur sence.
Üstelik yeni kart aldım zaten beni idare edecek kadar.

Recep abi ekran kartım yerine oturmamış kasada ondan bir de adam bana 256MB ekran kartını 125 TL'ye 25 TL de işçi maaşı yaptık dedi uygun mudur sence.
Üstelik yeni kart aldım zaten beni idare edecek kadar.

Ekran kartını pahalıya satmış bence. İşçiliğe bir şey diyemem herkes işçiliğini kendisi belirler, emek, bilgi vs. içine katarak.

Geri
Yukarı