Bilgisayar uyku modunda gibi

hydraoid

Centipat
Daha fazla  
Selam. Dün gece bilgisayarı normal bir şekilde Windows'taki kapat butonuna basarak kapattım. Sabah annem bilgisayara geçmiş o da böyle yapmış ardından kardeşim geçmiş o da böyle yapmış. Birkaç saat önce eve geldim bilgisayar sanki uyku modunda, ilk bastığım da kasadaki RGB'ler düzgün bir şekilde yanıyor ardından Rbg'ler sönüyor tüm fanlar çalışıyor. Birkaç kabloyu da kontrol ettim bastırdım vs bir sıkıntı görünmüyor. Bilgisayar hiçbir şeye güç göndermiyor gibi klavye mouse çalışmıyor ışıkları yanmıyor ekrana da görüntü gitmiyor monitor no video input ardından entering sleep mode diyor. Bilgisayar da sadece lamba şeklinde olan mavi şey yanıyor. Ekte gösterdim bir de anakartın üzerindeki lambalar, ışıklar yanıp sönüyor ( uyku modunda da böyle oluyordu). Bir flash taktigimda flashın ışığı ilk takarken milisaniyelik yanıp sönüyor sıkıntı yok burada fakat sonra yanıp sönmüyor. Ayrıca gücü verince anakarttaki lambalar yanıyor (PC'yi acmama gerek yok) söylemediğim bir şey var mı hatırlamıyorum. Sorabilirsiniz her türlü çözüm önerisine de açığım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220623_182238.jpg
    IMG_20220623_182238.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı