Çözüldü Bilgisayar uyku modundayken uyanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarı uyku moduna alıyorum, yemeğe gidip geleyim dedim kendiliğinden açılmış takıntı yapmaya başladı her seferinde böyle oluyordu. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayarı uyku moduna alıyorum, yemeğe gidip geleyim dedim kendiliğinden açılmış takıntı yapmaya başladı her seferinde böyle oluyordu. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Uykuya almadan önce BlueStacks gibi uugulamarı Görev Yöneticisi'nden durdurarak çözmüştüm bana olduğunda.

Bende de oluyor. Kapadıktan sonra 3 5 saniye bekliyorum açılınca da login ekranını kapamadan tekrar uykuyu seçiyorum düzeliyordu. Sonra o neden bilmiyorum olmamaya başladı. Ama bu arada mouse hareketi ile uyandırma seçeneğini iptal ettim. Belki o işe yaradı. Mouse hareket ediyor sanıp uyanıyor olabilir.

Geçen gün de hiç uykuya almıyordu. Sonra wi-fi hotpot açmıştım kasamdan telefonuma internet vermek için. Ondan uykuya almıyormuş interneti paylaştırmaya devam edebilmek için :D

- Olmadan yazdınız değil mi? Ben CMD açıp denedim bende çalıştı kod. Bu arada bilgisayar uykudan uyandıktan sonra yazıp dener misiniz? powercfg lastwake

- Olmadan yazdınız değil mi? Ben CMD açıp denedim bende çalıştı kod. Bu arada bilgisayar uykudan uyandıktan sonra yazıp dener misiniz? powercfg lastwake
1642340934259.png

böyle cevap geliyor yine

Yeni konular

Geri
Yukarı