Bilgisayar ve oyun hızlandırma programı önerisi

Hard diskten dolayı hocam bir SSD takmanız gerekmekte bu arada cihaz laptopmu masaüstü mü laptop olsa da bu SSD'leri laptopa takılacak boyda yapıyorlar sadece meraktan sordum.

PNY CS 900 forumda çok öneriliyor SSD olarak bende bu önerilere güvenerek 240 GB versiyonunu aldım 2 ay oldu bir sorun yaşamadım hızı gayet tatmin edici.
masaüstü hocam ssdler biraz tuzlu ama onun yerine 360 gb harddisk alsam

Sizin tercihiniz hocam 120 GB 260 TL 240 GB 400 TL benim önerdiğim SSD de.

Hard disk alacaksanız RPM oranı önemli sanırım ayrı bir konu açın alacağınız modelden daha F/P bir hard disk varsa önersinler size.

Bence SSD sadece hız için bile alınır.

120'lik alıp içine Windows atarsınız sadece sizin 80 liği de depolama olarak kullanabilirsiniz ama tercih size kalmış.

Ayrıca son olarak gözlemimi paylaşayım.
Siz bunca zaman 80GB HDD kullandıysanız ve hard disk dolmadıysa fazla fazla depolamaya gerçekten ihtiyacınız var mı ona göre karar verin.

Son düzenleme:
Sizin tercihiniz hocam 120 GB 260 TL 240 GB 400 TL benim önerdiğim SSD de.

Hard disk alacaksanız RPM oranı önemli sanırım ayrı bir konu açın alacağınız modelden daha F/P bir hard disk varsa önersinler size.

Bence SSD sadece hız için bile alınır.

120'lik alıp içine Windows atarsınız sadece sizin 80 liği de depolama olarak kullanabilirsiniz ama tercih size kalmış.

Ayrıca son olarak gözlemimi paylaşayım.
Siz bunca zaman 80GB HDD kullandıysanız ve hard disk dolmadıysa fazla fazla depolamaya gerçekten ihtiyacınız var mı ona göre karar verin.
var hocam oyun indiriccem ve ikinci el 360 gb lık hdd buldum 70 tlye ssd biraz tuzlu geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı