Bilgisayar ve tablet arasında bağlantı kuracak yazılım

mmertakk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar dilerim.

Gecenin bu saatinde uyku tutmadı aklıma bir şey geldi. Daha önce yapıldı mı bilmiyorum. İstediğim yazılımın muadilleri var piyasada ama benim istediğimle aralarında ince birer çizgi var.

Hesaplama işleriyle uğraşan bir insanım mesleğim dolayısıyla. Her gün ağır bir laptop taşıyorum ve işlerimi onunla hallediyorum. Şimdi istediğim yazılıma gelirsek!

Bir tablet düşünüyorum ve bu tablet bilgisayarımla bağlantılı olsun, kalemle yazı yazılabilsin. Bağlantılı olmasından kastım bilgisayarımı açtığımda tabletim açılsın ve işime başlayayım veya tabletimi açtığımda bilgisayarım açılsın. Bu bağlantı da aynı Wi-Fi yoluyla olmasın istiyorum çünkü bilgisayarımı evde bırakıp işe sadece tablet ile gitmek istiyorum.

Piyasada Teamviewer, uzak masaüstü bağlantısı gibi seçenekler mevcut ama bunların benim açımdan eksi yanları:

-Her gün tekrar giriş yapmak zorunda olmam.
-Kalemle ergonomik bir şekilde işlem yapılamaması.

Böyle bir yazılım mevcut mudur, değilse yazılımı üretmek için nasıl bir yol izleyip nereden başlamalıyım? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı