Bilgisayar virüs kapınca ne olur?

Bilgisayarın fişini sökmek diye bir güvenlik yöntemi yok. Bilişim dünyasında dikkatli davranacaksın ve bilgisayarında kaliteli bir AV bulunduracaksın. Ne kandırdı? Nasıl kandırdı? Kim kandırdı? Olayı detaylandırır mısınız lütfen?

Rehberlere uyarak rapor paylaşabilirsiniz. :)

Bilgisayarın fişini sökmek diye bir güvenlik yöntemi yok. Bilişim dünyasında dikkatli davranacaksın ve bilgisayarında kaliteli bir av bulunduracaksın. Ne kandırdı? Nasıl kandırdı? Kim kandırdı? Olayı detaylandırır mısınız lütfen?

Rehberlere uyarak rapor paylaşabilirsiniz. :)

Şu an PC'den yazıyorum Malwarebytes'la tarattım bir şey çıkmadı işte açtım uygulamayı aniden CMD açıldı bir şeyler yazdı şu an bir şey yok gibi şimdi ne yapacağım bir sürü CMD açıldı o an PC yavaşladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Start bombası yedin herhalde. Açtığın o uygulamaya sağ tıklayıp düzenle de. Şöyle bir şey görürsen, zaralı yazılım değil sil gitsin.

Kod:
start
start
start
start
start

Direk sildim ben
Start bombası yedin herhalde. Açtığın o uygulamaya sağ tıklayıp düzenle de. Şöyle bir şey görürsen, zaralı yazılım değil sil gitsin.

Kod:
start.
start.
start.
start.
start

O uygulamayı atan abiye yazdım korkma bir şey olmaz dedi eğlence amaçlı dedi bu abimin PC'si az kalsın kalp krizi geçircektim o çok kızıyor böyle şeylere.

Yeni konular

Geri
Yukarı