Bilgisayar virüs olup olmadığını nasıl anlarım?

Dosyayı derken ne demek istediniz.

Şu an da Kaspersky ile yapıyorum ama kaldırmamak üzereydi biraz önce nasıl iptal ederim haber ve ilgi alanlarının kullanımı 99 oldu.

Görev Yöneticisi'ni açın haber ve ilgi alanlarına sağ tıklayın dosya konumunu açın ve dosyayı silin ve çöp kutusundan da silin kaç GB RAM vardı.

Görev Yöneticisi'ni açın haber ve ilgi alanlarına sağ tıklayın dosya konumunu açın ve dosyayı silin ve çöp kutusundan da silin kaç GB RAM vardı.

16 GB RAM vardı haber ve ilgi alanları bazen artıyor böyle bununla ilgilide konu açacaktım tam tarama sırasında arttı ama Kaspersky açılmıyor şu an da Görev Yöneticisi'nden de kapatmaya çalışınca da kapanmıyor arkada çalışıyor.

Dosya konumu açılmıyor tıklanma yeri kapalı

Microsoft pay, xbox live neden açıldı onu anlamadım şuan da görev yöneticisinde

16 GB RAM vardı haber ve ilgi alanları bazen artıyor böyle bununla ilgilide konu açacaktım tam tarama sırasında arttı ama Kaspersky açılmıyor şu an da Görev Yöneticisi'nden de kapatmaya çalışınca da kapanmıyor arkada çalışıyor.

Güvenli moda gecirin tam Windows açılırken 3 kez fişi çekin ondan sonra kurtarmaya girecektir oradan güvenli moda girin ve aramaya tıklayın hala tamamını kullanıyorsa dosyayı silin eğer kullanmıyorsa yeniden başlatın PC'yi ve o dosyayı silin 99 kullananı.

Haberler Ve ilgi Alanları 99 kullanıyordu onu görev yöneticisinden görevi sonlandır diyerek sonlandırıyorum fakat şuan da kaspersky açılmıyor tarama yaparken kapandı açılmıyor açınca da siyah dikdörtgen geliyor

Güvenli moda gecirin tam Windows açılırken 3 kez fişi çekin ondan sonra kurtarmaya girecektir oradan güvenli moda girin ve aramaya tıklayın hala tamamını kullanıyorsa dosyayı silin eğer kullanmıyorsa yeniden başlatın PC'yi ve o dosyayı silin 99 kullananı.

Windows varsayılan kilit ekranı geldi görev yöneticisine ilk kez görüyorum ve bende daha etkinleştirilmediği için pin girme yeri yok OneDrive girme yeri geliyor sadece virüs varsa buraya atılmış olabilir mi (Kaspersky hızlı taramada virüs çıkmadı)

Şimdi sıfırlayabilirim ama diskparttan derken sen ne demek istedin niye oradan sıfırlıyim

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-09-05 125421.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-09-05 125421.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı