Bilgisayar Webcam'i tanımıyor

• Konuyu başlatan CTLB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

CTLB

Hectopat
Garip bir Webcam kullanıyorum. Daha önce kullanmadım, canlı derste Webcam zorunlu dediler ben de evde aradım bir şey buldum. Frisby denilen bir markanın garip bir Webcam'i fakat tanımıyor PC.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver yazılımına sağ tıklayın özelliklere tıklayın oralarda uyumluluk modunu Windows XP SP2 yapın yönetici çalıştıra tıklayın olacaktır eski Webcam olduğundan driveri uyumlulukta rahat çalışacaktır.

Driver yazılımına sağ tıklayın özelliklere tıklayın oralarda uyumluluk modunu Windows XP SP2 yapın yönetici çalıştıra tıklayın olacaktır eski Webcam olduğundan driveri uyumlulukta rahat çalışacaktır.
peki sağ olun deneyeceğim

Hala çalışmıyor olan tek şey aygıt yöneticisinde PC cam diye bir şey geldi o da bir halta yaramıyor başka bir çaresi yok mu? Işıklar falan yanıyor ama çalışmıyor help pls.

Hala çalışmıyor olan tek şey aygıt yöneticisinde PC cam diye bir şey geldi o da bir halta yaramıyor başka bir çaresi yok mu? Işıklar falan yanıyor ama çalışmıyor help pls.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı