Bilgisayar Wi-Fi'ye bağlanmıyor

Masaüstü bilgisayarı Wi-Fi'de kullanıyorum. Bugün birden bağlantı gitti ve kesinlikle bağlanmadı tekrar. Wi-Fi adaptörümün bozulduğunu düşünüp başka bilgisayarda adaptörü test ettim sıkıntı yoktu. Ayrıca telefon internetimi açıp bilgisayarı bağlamayı denedim ve bağlandı herhangi bir sorun yoktu. Wi-Fi'de de sıkıntı yok evdeki bütün elektronik aletler bağlanabiliyor. Modemi resetledim düzelmedi bir de bağlanmak istediğimde "kimlik doğrulaması deneniyor." yazıyor. Çözümü aradım verilen çözümleri de denedim sonuç 0.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarına girin ve adaptörü kaldırın ve çıkar tak yapın. Ya da sağ alttaki wi-fi simgesine tıklayıp oradan ağ ve internete girdikten sonra 'ağ sıfırlama' var ona basarak ağı yenile.

Çok basit olacak ama, Wi-Fi bağlantısını unut deyip tekrar bağlanmayı denediniz mi? Ya da adaptörü başka bir USB portuna takmayı?
Evet denedim her ikisini de.
Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarına girin ve adaptörü kaldırın ve çıkar tak yapın. Ya da sağ alttaki wi-fi simgesine tıklayıp oradan ağ ve internete girdikten sonra 'ağ sıfırlama' var ona basarak ağı yenile.
Bunu da denedim olmadı.

Peki 'kimlik doğrulaması deneniyor' yazısında kalıyor mu? Yoksa 'bu ağa bağlanılamadı' , 'internet olmadan bağlı' şeklinde bir şey diyor mu?

Peki 'kimlik doğrulaması deneniyor' yazısında kalıyor mu? Yoksa 'bu ağa bağlanılamadı', 'internet olmadan bağlı' şeklinde bir şey diyor mu?

Kimlik doğrulaması deneniyorda kalıyor. Ne denersem deneyim düzelmedi hatta şu an telefonum internetini de bağlanmıyor ama kablo ile bağlanıyor sanırım kabloya geçiş yapacağım başka çözüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı