Bilgisayar Wi-Fi'ye bağlanmıyor

Wi-Fi USB kartını ön kasanın önüne değil arkasına tak farklı slot denemene rağmen tepki vermiyorsa ya temiz sistem kur ya da başka bir cihazdan driver pack solution yazılımını indir boyutu yüksek ama işine yarar. En olmadı sök tak yaptığında aygıt yöneticisinde Wi-Fi USB ne olarak algıladığını takip et ve o kısmın üstüne sağ tık yapıp kaldıra bas sonra tekrar sök tak yapıp cihazını yeniden başlat.

Yakınlarda birisi size ağdan düşürme saldırısı yapıyor olabilir mi?
Geçici çözüm olarak şunu yapabilirsiniz; Android telefonunuz varsa o telefon Wi-Fi ile ağa bağlı olsun. Telefonunuzu kablo ile PC'ye bağlayın. Ardından ayarlarda kişisel bağlantı noktasına girin. Oradan USB internet paylaşımını aktif hale getirin.
Sonrasında da VirtualBox indirip sanal bir Windows kurarak orada test edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Yapılabilecek her şeyi denedim sonuç alamadım maalesef.
Yakınlarda birisi size ağdan düşürme saldırısı yapıyor olabilir mi?
Geçici çözüm olarak şunu yapabilirsiniz; Android telefonunuz varsa o telefon Wi-Fi ile ağa bağlı olsun. Telefonunuzu kablo ile PC'ye bağlayın. Ardından ayarlarda kişisel bağlantı noktasına girin. Oradan USB internet paylaşımını aktif hale getirin.
Sonrasında da VirtualBox indirip sanal bir Windows kurarak orada test edebilirsiniz.

Nasıl oldu bilmiyorum 10 kere sorunları gider yaptım düzelmedi babam bir kere yaptı düzeldi.🤦🏼‍♀️

Son düzenleme:

Geri
Yukarı