Çözüldü Bilgisayar yavaş çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhemmed92

Kilopat
Yer
Azerbaycan. Haçmaz
Daha fazla  
Meslek
KAMU çalışanı
Arkadaşlar bu benim iş bilgisayarım. Çok yavaş çalışıyor, kasıyor ve donuyor. Bu durum torrent sitelerden birkaç dosya indirdikten sonra başladı. Sistem ve performans bilgileri aşağıdakı gibidir:
Ne yapmamı önerirsiniz?
Saygılarımla.

Untitled.png
Untitled1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
[QUOTE= Öyle olmuyor maleesef. Cezası var. 10 misli falan.

Bunu bilmiyordum ama çok saçma değil mi?
Arıza olabilir masrafı tamir ücreti olmalı sadece nasıl bir iş bu ?
Demek ki neymiş, korkmamak lazım. Korkuyorsan da o sisteme bulaşmaman lazım.
Korkmuyorum. Neden korkayım ki?! Bilgisayar benim değil, devletin malı. Bunun mesuliyeti var omuzlarımda.
Birde bu Torrent işini nasıl yapabilirim, Bilgisayara zarar vermeden? Bunun bir yolu var mı?

Son düzenleme:
Bir de bu Torrent işini nasıl yapabilirim, Bilgisayara zarar vermeden? Bunun bir yolu var mı?
Antivirüs diye bir şey yapmışlar duyulmadı herhalde daha :) Kullanıyorsun engelliyor.

Kardeşim neyden korkuyorsun sana zimmetliye bile ödersin çok büyük bi sistem değil yani kırılsa da bozulsada taş ama taş çatlasa 500tl bi masrafın olur götürürsün bir bilgisayarcıya yaptırırsın.

Bu arada içindeki dosyaları d'ye atmasını söyleyip bir bilgisayarcıda 20-50 tlye format attırabilirsin.
Sanki çok büyük bir sistemde bulaşmayacak sende ha.

Antivirüs diye bir şey yapmışlar duyulmadı heralde daha :) Kullanıyorsun engelliyor.
Arkadaşım antivirüsün engellediği şeyi nasıl kullanayım? Gerekli o torrent dosyalar.
Kardeşim neyden korkuyorsun sana zimmetliye bile ödersin çok büyük bi sistem değil yani kırılsa da bozulsada taş ama taş çatlasa 500tl bi masrafın olur götürürsün bir bilgisayarcıya yaptırırsın.

Bu arada içindeki dosyaları d'ye atmasını söyleyip bir bilgisayarcıda 20-50 tlye format attırabilirsin.

Öyle olmuyor maleesef. Cezası var. 10 misli falan.
Antivirüs diye bir şey yapmışlar duyulmadı heralde daha :) Kullanıyorsun engelliyor.
Ben mi anlatamıyorum yoksa, siz mi yalnış anlıyorsunuz?! Anlamadım doğrusu. :)

Son düzenleme:
Arkadaşım antivirüsün engellediği şeyi nasıl kullanayım? Gerekli o torrent dosyalar.
Ben mi anlatamıyorum yoksa, siz mi yanlış anlıyorsunuz?! Anlamadım doğrusu. :)
Siz anlamıyorsunuz bu nasıl akıl? Hem zararlı içeren torrent indireyim diyorsun hem AV engelliyor niye kullanayım diyorsun bu nasıl bir mantık? Bozmak istemiyorsan kendi bilgisayarında zararlılarla yaşayacaksın o zaman, başkasının malında iş yapmayacaksın.
Büyüklükle bulaşmanın ne alakası var? Büyük sistemlere bulaşmıyor mu? Büyük dediğin ne?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı