Bilgisayara APK dosyası indirmek

Resim atar mısınız?
Ekran görüntüsü 2024-03-25 142043.png
Ekran görüntüsü 2024-03-25 142029.png

Kardeşim sen ne yapmak istiyorsun onu bana söyle amaç ne bluestacksa mı atacak mısın?

Sağ tıklayıp dosyanın üzerinde birlikte aça bas ne ile açmak istiyorsan ona bas.

Aslen kendi cihazıma sızmak için bir RAT yaptım o rata da backdoor yapmak için App cloner uygulaması lazım bilgisayara ama indirince böyle oluyor.

Senin dediklerinden bir şey anlamadım o yüzden sana yardımcı olamayacağım.

Dur şimdi anladığım kadarıyla sen telefonunu bilgisayara kopyalamak istiyorsun ve o yüzden App cloner kullanıyorsun (ya da) telefonda olan bir uygulamayı bilgisayara kopyalamak istiyorsun doğru mu?

Senin dediklerinden bir şey anlamadım o yüzden sana yardımcı olamayacağım.

Dur şimdi anladığım kadarıyla sen telefonunu bilgisayara kopyalamak istiyorsun ve o yüzden App cloner kullanıyorsun (ya da) telefonda olan bir uygulamayı bilgisayara kopyalamak istiyorsun doğru mu?
Bilgisayarda kendi telefonumu hacklemek için bir virüs yaptım onu telefonuma atacağım ama o virüsün çalışması için kullanıcının her seferinde o uygulamaya basması lazım ben ise bu app cloner uygulamasını kullanarak o virüsün telefon her açıldığında açılmasını sağlamak istiyorum onun içinde o dosyayı kendi bilgisayarım aracılığıyla app cloner a atıp bu sistemi gerçekleştireceğim ama bilgisayara gelen her dosya pdf formatında geliyor benim bunu düzeltmem lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı