Bilgisayara bulaşan virüs nasıl temizlenir?

Silindi gözüküyor ama hala virüs duruyor.

Umarım rekabetçi oyunlarda hile yapmıyorsunuzdur.
Öncelikle DLL inject adında belli olduğu gibi sizin yapamadığınız bir işlemi trojan yapıyor haliyle virüs olarak geçiyor normalde bu virüs değil ancak eğer virüs belirtileri varsa format atın.

Umarım rekabetçi oyunlarda hile yapmıyorsunuzdur.
Öncelikle DLL inject adında belli olduğu gibi sizin yapamadığınız bir işlemi trojan yapıyor haliyle virüs olarak geçiyor normalde bu virüs değil ancak eğer virüs belirtileri varsa format atın.

Format atamam bilgisayarımın icin çok önemli şeyler var ama DLL inject olsa RAM'imin %90'nı kullanmazdı diye düşünüyorum çünkü şu an sadece Chrome açık %87 CPU %90 RAM kullanılıyor oda sistem kesintileri gözüküyor

Norton deneme sürümü indir tara.
nortonlada denedim

Format atamam bilgisayarımın icin çok önemli şeyler var ama DLL inject olsa RAM'imin %90'nı kullanmazdı diye düşünüyorum çünkü şu an sadece Chrome açık %87 CPU %90 RAM kullanılıyor oda sistem kesintileri gözüküyor.

Nortonlada denedim.

Görev yöneticisinde raminizin üstüne tıklayın ve orada neyi en çok RAM'in kullandığını gösterecektir. Bize onun mümkünse fotoğrafını atın.

Format atamam bilgisayarımın icin çok önemli şeyler var ama DLL inject olsa RAM'imin %90'nı kullanmazdı diye düşünüyorum çünkü şu an sadece Chrome açık %87 CPU %90 RAM kullanılıyor oda sistem kesintileri gözüküyor

nortonlada denedim
Malwarebytes indir ve tara hemen temizlensin sonra kaspersky kur dursun.

nortonlada denedim
Görev yöneticisini aç ve o programı bir daha kullanma.

Yeni konular

Geri
Yukarı