Bilgisayara DeepFreeze programı kurulmalı mı?

• Konuyu başlatan ARI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

ARI

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bal Kovanı
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, DeepFreeze bilgisayarı kastırması söz konusu mudur? Vb. tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararlı yazılımlardan korunmak için kurmayı düşünüyorsan DeepFreeze aşabilen zararlılar var. Bu amaçla kuracaksan güncel ve güçlü bir AV ve sadece tarama amaçlı kullanmak üzere MBAM, Zemana veya EEK gibi bir araç kurman bundan daha iyi olacaktır. Sırf bilgisayardaki değişiklikler kapatıp açmadan sonra gitsin diye kuracaksan kurabilirsin elbette.

Zararlı yazılımlardan korunmak için kurmayı düşünüyorsan DeepFreeze aşabilen zararlılar var. Bu amaçla kuracaksan güncel ve güçlü bir AV kurman bundan daha iyi olacaktır. Sırf bilgisayardaki değişiklikler kapatıp açmadan sonra gitsin diye kuracaksan kurabilirsin elbette.

Evet doğru duymuştum. Yalnızca Yerel disk C: uyguluyorum, gerekli kurulum ihtiyaçlarımı o anlık yapıyorum İDM vs. gibi indirdiklerimde yerel disk D: de kalıyor.

Zararlı yazılımlardan korunmak için kurmayı düşünüyorsan DeepFreeze aşabilen zararlılar var. Bu amaçla kuracaksan güncel ve güçlü bir AV ve sadece tarama amaçlı kullanmak üzere MBAM, Zemana veya EEK gibi bir araç kurman bundan daha iyi olacaktır. Sırf bilgisayardaki değişiklikler kapatıp açmadan sonra gitsin diye kuracaksan kurabilirsin elbette.
Doğru mesela "000.exe" gibi virüsler aşabiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı